• ZDROWIE
Zumba KIDS

 

Prowadząca: Agnieszka Skrobis instruktorka ZUMBY

Karolina Cyrańśka - Instruktorka Tańca od 2014 r, szalona, energiczna i uśmiechnięta. Swoja przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku przedszkolnym. Tańczyła w różnych formacjach tanecznych. miłośniczka sportu. Na swoich zajęciach wprowadza zawsze pozytywna energię.

 

Rodzaje zajęć:

 

Latino dance KIDS - to połączenie LATINO Fitness (SALSA,CUMBIA,REGGAETON,HIP HOP i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od 4-12 lat maksimum zabawy i fitness'u w jednym czasie.


AQUA Dance Latino GOLD SENIOR - stanowi połączenie klasycznego LATINO (o nieco zwolnionym tempie ze względu na opór wody) z ćwiczeniami w basenie. Zamiast ćwiczenia w gorącej sali,  proponujemy ćwiczenia zainspirowane latynoskimi rytmami, tracąc przy okazji mnóstwo kalorii, modelując sylwetkę.

 

AQUA Dance LATINO GOLD - to program skierowany do osób starszych, a także dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Zajęcia oparte są na podobnej formule, co klasyczne LATINO a podstawowa różnica dotyczy intensywności zajęć.

 

Koszt zajęć:      60 zł na miesiąc (4 zajęcia w miesiącu)

Miejsce:            Sala Sportowa UAM Poznań, ul. Zagajnikowa 9

Zapisy:              info@nasz-uniwersytet.pl

                           tel. +48 889108784 Paulina Śliwa

 

Terminy:

Czwartek g. 19.00-19.50 ZUMBA

Piątek g. 17.00-17.50 Latino dance KIDS (wiek 4-7 lat)

Piątek g.18.00-18.50 Latinno dance KIDS (wiek 8-2 lat)

Piątek g. 19.00-19.50 Latino dance KIDS (wiek 13 + lat)

Piątek g. 20.00-20.50 Aquadance Latino GOLD SENIOR

 

 

ZAPRASZAMY!!!